Président Taze Peynir yoğun kıvamı ve süt tadıyla sofralarda!

Président Taze Peynir yoğun kıvamı ve süt tadıyla sofralarda!

Bu haber 19844 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Avrupa’nın 1 numaralı peynir markası Président; ailesine kattığı Président Taze Peynir’in daha yoğun kıvamı, daha yoğun süt tadı ve kolay sürülebilen yapısıyla günün her saatinde sofralara lezzet katıyor.

Günlük 5 bin ton süt işleme kapasitesiyle Türkiye'nin en büyük süt ve süt ürünleri işletmesi olan Ak Gıda; yüksek kalite standartlarında üreterek Türkiye pazarına sunduğu Président ailesini büyütmeye devam ediyor. Ailenin yeni üyesi Président Taze Peynir, yeni deneyimlere açık, lezzet ve kalite arayan tüketicilerle buluşuyor. Président Taze Peynir, daha yoğun kıvamının yanı sıra, parçalanmadan ve pütürlü bir doku olmadan kolaylıkla sürülebilen yapısı sayesinde sabah kahvaltısında, ara öğünlerde ya da günün her saatinde kolaylıkla tüketilebiliyor.

Özel teknikle sadece süt ve süt kremasından üretiliyor 

Özel üretim tekniği sayesinde sadece süt ve süt kremasından oluşan ve pürüzsüz bir yapısı olan Président Taze Peynir yüzde 25 yağ oranıyla benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor. Yoğun kıvamıyla pasta ve tatlı yapımında ideal bir ürün olan Président Taze Peynir aynı zamanda çorba, sos ve sıcak yemeklere eşsiz bir lezzet katıyor. 

Her öğünde benzersiz bir lezzet deneyimi

Président ürünlerinin kısa sürede Türkiye’deki tüketicilerin beğenisini kazandığına dikkat çeken Ak Gıda Pazarlama Direktörü Selin Dora Falay, “Raflarda yerini alan yeni ürünümüz Président Taze Peynir ile Président ürün ailesini büyütmeye, Avrupalı lezzetleri erişilebilir fiyatlarla Türkiye’deki sofralarla buluşturmaya devam ediyoruz. Özel teknikle sadece süt ve süt kremasından üretilen Président Taze Peynir; yoğun kıvamlı kolay sürülebilir yapısı ile günün her saatinde tüketilebilen benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor.” dedi. Ayrıca Falay, Président ailesinin ürün çeşitliliğini, tüketicilerin beklenti ve talepleri doğrultusunda zenginleştirmek için Ar-Ge çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

Reis Gıda Metro Türkiye