32 Yıllık Lezzet Serüveni!
Bu haber 17646 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.
Gençoğlu ailesi tarafından temelleri atılan Penguen Gıda konserve ürünleri ilk kez sağlıklı cam kavanozda sunan, ISO 22000 (HACCP) ve ISO 9001:2015 “Kalite Yönetim Standartları almış, Türkiye’yi dünya arenalarında başarılarla temsil etmiş kuruluşlardan biridir.
Penguen Gıda’nın temelleri bundan 32 yıl önce Gençoğlu ailesi tarafından gıda sektöründe üretim yapmak üzere Bursa’da kuruldu. Kuruluş 1990 yılında Türkiye’nin en modern dondurulmuş gıda tesisi olarak üretime geçerek dış pazarlara ihracata başladı.
1991 yılında piyasalardan gelen başarılı tepkiler doğrultusunda konserve tesislerini faaliyete geçirerek “Özel Markalı Ürünler”, “Private Label” üretimine başlandı. 1993 yılında sektörün gerekliliği doğrultusunda “HACCP”, ”Kritik Noktalarda Risk Kontrol Analizi” uygulamalarının temelleri atıldı.
1994 yılında hammadde ile başlayan ve müşterilere kadar gelinen süreçte izlenebilirlik kayıtları oluşturularak dökümantasyon sistemine geçildi. 1996 yılında “PENGUEN” markası ile iç pazara girerek Türkiye’nin markası olma yolundaki adımları atmış oldu. Kurulan lojistik ağıyla üretilen Penguen ürünleri tüm market raflarındaki yerini aldı.
Şirket hedefleri doğrultusunda 1999 yılının ilk dönemlerinde ISO 9000 sertifikasıyla belgelendi. İç pazarda tüketiciler tarafından aranan bir marka haline gelen PENGUEN, yurtdışı ülkelerinde de takdir kazanarak orada yaşayan Türk vatandaşlarına ulaşması sağlandı. 2002 yılında yatırım portföyüne meyveli yoğurt ve dondurma endüstrisinin hammaddesi “Meyve Preparatı” üreterek yatırımlarına devam etti. PENGUEN iç pazardaki süt ürünleri imalatçılarına ürün temininde bulundu.
2003 yılında katıldığı sektör fuarlarından” Medya Force” tarafından reçel ve konserve kategorilerinde “Private Label” üreticisi seçildi. 2004 yılında Tüketici Dergisi tarafından “Tüketicinin En Çok Güvendiği Marka” olarak ödüllendirildi. 2005 yılında EFSIS tarafından dünyanın sayılı markaların verilen ve bağımsız denetimler sonucunda “En Üst Düzey” kalite belgesi olan “BRC-A Kalite” belgesine hak kazandı.
15 Mart 2016 “Dünya Tüketiciler Günü”nde,”Tüm Tüketicileri Koruma Derneği” tarafından organize edilen ödül töreninde konserve üretimi dalında “Yılın Altın Markası” ödülüne layık görüldü. 2007 yılına gelindiğinde AC Nielsen verilerine göre reçel kategorisinde Türkiye Lideri oldu. 2008 yılında T.C Başbakanlık ve Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından meyve ve sebze ürünleri alanında 2007 yılı verilerine göre en çok ihracat yapan gıda şirketi olarak Türkiye birinciliğinde ipi göğüsledi.
PENGUEN, Türkiye’nin en büyük turşu, reçel, konserve ve dondurulmuş gıda üreticisi olarak yüzde 100 katkısız ve koruyucusuz ürünleriyle Avrupalıların sofralarını süslemeye devam ediyor.
ETİKETLER :ÖNERİLEN HABERLER
BCC Catering yeni mutfağını Manisa’da açtı
Türkiye’nin 33 farklı şehrinde, 110 üretim tesisiyle hizmet veren BCC Catering, yeni mutfağını Manisa’da açtı. Ana he...
CX AWARDS’tan Yemeksepeti’ne ‘En İyi Uygulama Özel Ö...
Yemeksepeti, Türkiye’nin en prestijli müşteri deneyimi ödüllerinden biri olan 6. CX AWARDS TURKEY’de e-ticaret kategor...
Anne elinin lezzetinde yemeklerin adresi: Kitchen L...
Kitchen Local, özel ve kaliteli malzemelerle hazırladığı Türk mutfağının sevilen tatlarını, modern bir sunumla birleşt...
Ali Ocakbaşı Barcelona açıldı
Türk mutfağının vazgeçilmezi kebabı, orijinal reçeteler ve modern sunumla masalara taşıyan Ali Ocakbaşı, Barcelona’da ...
Aile yadigarı lezzetler “Sinangil 60 Yıllık Tarifler...
Mutfaklarda en çok tercih edilen, Türkiye’nin ilk paketli un markası Sinangil, 60. yılında nesilden nesile aktarılmış,...
Organik beslenme bilinciyle 3 yılda 3 kat büyüme
Nitelikli ve temiz beslenme bilincinin artmasıyla birlikte son 3 yılda 3 kat büyüme kaydeden Humm Organic, organik atı...
Bursa Gastronomi Turizmi İçin Tüm Paydaşlar Bir Arad...
GTD, Bursa Gastronomi Turizmi için paydaşlarıyla bir araya geldi. Toplantıya Gastronomi Turizm Derneği Başkanı Gü...
YAZARLAR
Video Galeri
Bolluk ve bereketiyle gönüllerin, sağlıklı içeriğiyl...
Bitkisel Bazlı ve Bitter Çikolatalar Yükselişe Geçiy...
Doyuyo’nun Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü ...
Muratbey’in inovatif peynirleri Hollanda’da peynir s...
“Bal”ın tadı kaçmasın
Çölyak Hastalığında “Daha Konforlu Bir Yaşam” Mümkün...
MEB Gastronomi Festivali ve Yemek Yarışması sonuçlan...
Kayseri Mutfağı Almanya’ya Vegan İçli Köfte Satıyor
Doruk Un’dan Gıda Sektörünün Buluşma Noktası Ibaktec...
Makarna sevenler tercihini Pastavilla’dan yana yaptı
- Masterchef Mehmet Yalçınkaya’dan Mıchelın Yıldızlarına Taş Ç...
- Dr. Oetker’den bir yenilik daha; Zencefilli Karanfilli Ekspr...
- Peynir ihracatının yıldızı Muratbey DENİB ilk 100 listesine ...
- ÜRÜN VİTRİNİ
- Turizmde yaz dönemi hasatsız geçti.
- Bu Baklava Susatmıyor!
- Sofraların Adı Da Tadı Da “Etin En İyisi” Lezzetleri İle Değ...
- Organik Tarım Yüzde 46 Arttı.
- SR Döner’in Yepyeni Lezzet Hattı Hizmete Girdi.
- Çay tutkunlarının sonbahardaki favori altılısı Beta Tea’den ...
- Su ürünleri ihracatı her şeye rağmen 1 milyar dolara koşuyor...
- İyi Balın Sırrı!
- Yemekte Görgü Kuralları, Yemek Yerken Uyulması Gereken Sofra...
- Gıda Sektörünün Devi Kerry Group, 50.Yılını Kutluyor
- Blum ile Ramazan ayında sofralarınıza sağlıklı ve lezzetli t...