Özsüt’ten yeni yılın ilk lezzet fırsatı:  “Karaorman Krokan”

Özsüt’ten yeni yılın ilk lezzet fırsatı: “Karaorman Krokan”

Bu haber 29802 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Özsüt’ün maharetli ustalarının en taze ve en doğal ürünlerle hazırladıkları, Özüt’ün klasikleşen tatlarından Karaorman Krokan Pasta, Ocak ayı boyunca çok cazip fiyatlarla lezzet tutkunlarının beğenisine sunulacak. Ayrıca, dileyen lezzet severler, bir dilim Karaorman Krokan ile özenle seçilen kahve çekirdekleriyle çekilmiş sıcacık kahvelerini bir araya getirerek ay boyunca yine çok cazip fiyatlarla deneyimleyebilecekler. 

Özsüt, yeni yıl mutluluğunu enfes lezzetlerle taçlandırmak isteyenler için Ocak ayına özel, leziz fırsatlar sunuyor. Benzersiz lezzetinin yanı sıra şık görünümüyle de yeni yılda sofraları taçlandıracak Karaorman Krokan Pasta, Ocak ayı itibariyle çok cazip fiyatlarla Özsüt müdavimlerinin beğenisine sunuluyor. 

Özsüt’ün klasikleşen ve en sevilen lezzetlerinden biri olan Karaorman Krokan, karamelli şurup ile nemlendirilmiş kakaolu kek katları arasındaki enfes çikolata mus, el yapımı krokan ve parça çikolatasıyla damaklarda tam bir yeni yıl şöleni yaşatıyor. 

Karaorman Krokan Ocak ayının yıldızı olarak Özsütlerdeki yerini alırken, Özsüt müdavimlerinin bu lezzet şölenini doyasıya yaşayabilmeleri için ay boyunca 120 TL yerine 105 TL’lik çok cazip bir fiyatla sunuluyor.

Lezzet diliminin yanına sıcacık bir kahve!

Pasta yanında kahve keyfinden vazgeçmeyen lezzet tutkunları ise, her diliminde eşsiz lezzeti ve dopdolu çikolatasıyla damakları şenlendiren Karaorman Krokan pastanın tadına, enfes bir kahve eşliğinde varabilirler. Dileyen Özsüt severler, bir dilim Karaorman Krokan ile özenle seçilen kahve çekirdekleriyle çekilmiş sıcacık kahvelerini ay boyunca 27,5 TL’ye deneyimleyebilecekler. 

Mutluluğun tadını evinde çıkart!

Ayın lezzet harikasının tadına varmak isteyen lezzet severler al-götür ve paket servis seçeneklerinden faydalanarak, Özsüt’ün Karaorman Krokan pastası ve leziz kahvelerini evlerinde keyifle deneyimleyebiliyor. 

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

EKİCİ ÖDÜL BANNER Reis Gıda Metro Türkiye
PASTAVİLLA MAKARNA KAHVE DÜNYASI