Coca-Cola İçecek Best Business Awards’ta

Coca-Cola İçecek Best Business Awards’ta "Üstün Destek Ödülü"nün sahibi oldu

Bu haber 8373 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Coca-Cola İçecek (CCI), Covid-19 sürecinde, salgınla mücadele amacıyla hayata geçirdiği çalışmalarla İngiltere’nin en prestijli ödül organizasyonlarından 2020 Best Business Awards’ta (BBA) Üstün Destek Ödülü'ne layık görüldü.  

Coca-Cola İçecek (CCI), Covid-19 sürecinin en başından itibaren hızla hayata geçirdiği, salgınla mücadeleye yönelik uygulamaları ile kendi alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından biri kabul edilen uluslararası Best Business Awards'tan ödülle döndü.  CCI'ın COVID-19 salgını sürecinde bugüne kadar çalışanları, paydaşları ve farklı ihtiyaç sahiplerine yönelik gerçekleştirdiği değer yaratan uygulamalar, 2020 Best Business Awards/Covid-19 Sürecinde Olağanüstü Destek kategorisinde Üstün Destek Ödülü’ne layık görüldü.  

Pandeminin en başından beri insan sağlığı ve güvenliğini işinin merkezine yerleştiren CCI, bu süreçte 10 ülkede 8500 çalışanıyla güçlü bir bağ kurması; çalışanları, bayileri ve toplumun farklı kesimlerindeki ihtiyaç sahiplerine yönelik gerçekleştirdiği geniş kapsamlı iletişim, güvenli yönetim stratejisi ve yardım çalışmaları ile ödülü almaya hak kazandı.  

Best Bussiness Awards’da kazananlar, geniş bir bağımsız uzman jüri heyetinin değerlendirmeleri sonucu belirleniyor. BBA jürisi yaptığı değerlendirmede; “Çok uluslu bir içecek şirketi olan CCI'ı, pandeminin başlarından itibaren insan sağlığı ve güvenliğini işinin merkezine yerleştirdiği için tebrik ederiz” sözlerine yer verirken CCI’ın 10 ülkede 8500 kişilik çalışanı ile kriz anında kurduğu iletişim takdirle karşılandı. CCI’ın personel, bayiler ve kamuoyuna yönelik geniş kapsamlı sanal iletişim stratejisi, bilgi videoları ve CEO'dan canlı yayınlar da dahil olmak üzere, şirketin normale en yakın şekilde çalışmasına yardımcı olduğuna dikkat çeken BBA jürisi açıklamasında, “Mükemmel iletişim ve güvenli yönetim stratejisinin sonucu, CCI'ın üretim operasyonlarını tam kapasite ile sürdürmesi inanılmaz bir başarı” ifadeleri kullanıldı. 

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

EKİCİ ÖDÜL BANNER Reis Gıda Metro Türkiye
PASTAVİLLA MAKARNA KAHVE DÜNYASI