Carte D’or Buffet Mus Serisi ile Şefler  İmza Tariflerini Dakikalar İçerisinde Hazırlıyor.

Carte D’or Buffet Mus Serisi ile Şefler İmza Tariflerini Dakikalar İçerisinde Hazırlıyor.

Bu haber 10161 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Her ürünüyle şeflere kaliteli ve unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatan Carte D’or, şimdi de Carte D’or Buffet Mus Serisi’ni şeflerin beğenisine sunuyor. 

Kalitesi ve yenilikleriyle ayrıcalıklı tatları ilk olarak şeflerin deneyimine sunan Carte D’or, gastronominin başarılı isimlerine ilham vermeye devam ediyor. Yenilikçi ve şef odaklı girişimlerini sürdüren Carte D’or, yapımı saatler süren mus’u, Carte D’or Buffet Mus Serisi ile dakikalara sığdırıyor.  Carte D’or ayrıca çeşitli mus tarifleri ile de şeflerin her zaman yanında olmaya devam ediyor. 

Şefler su veya sütle hazırlanabilen Carte D’or Buffet Mus Serisi ile kısa sürede  mükemmel kıvam ve köpüksü yapıya sahip muslar hazırlayabiliyor. Üstelik muslarını farklı tariflerle de zenginleştirebiliyorlar.  
Kakaolu, çilekli ve Vanilyalı olarak 3 kiloluk paketlerde hazırlanan Carte D’or Buffet Mus Serisi UFS Distribütörleri ve UFS Webshop noktalarından satın alınabiliyor.

Kakaolu brownie parçacıklı ve kuru meyve püreli, Çilekli Mus Kubbesi, Karamelize Elma Mus gibi birbirinden lezzetli ve misafir memnuniyeti garantili mus tariflerine ise şefler www.unileverfoodsolutions.com.tr sitesinden ulaşabiliyor. 

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

EKİCİ ÖDÜL BANNER Reis Gıda Metro Türkiye
KAHVE DÜNYASI