Anne elinin lezzetinde yemeklerin adresi:  Kitchen Local

Anne elinin lezzetinde yemeklerin adresi: Kitchen Local

Bu haber 911 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Kitchen Local, özel ve kaliteli malzemelerle hazırladığı Türk mutfağının sevilen tatlarını, modern bir sunumla birleştiriyor. İstinye Park ve Watergarden AVM’deki Together Food Hall’de misafirlerini ağırlayan Kitchen Loral’dı, her damak tadına uygun bir seçenek bulmak mümkün. Restoran, Türk mutfağının zenginliğini yeniden keşfetmek ve eşsiz lezzetleri tatmak isteyenleri bekliyor.

İstanbul lezzet haritasına yeni bir soluk getiren Kitchen Local, taze ve özel malzemelerle hazırlanan yaratıcı ve leziz yemekleriyle dikkat çekiyor. İstinye Park ve Watergarden AVM’deki 13 markayı tek çatı altında toplayan Together Food Hall’de hizmet veren restoran, geleneksel tatları modern bir dokunuşla birleştiren konseptiyle misafirlerini lezzet dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor. Sağlıklı ve doyurucu ev yemeklerini “anne elinin lezzeti”nde yiyebileceğiniz Kitchen Local’de, her damak tadına uygun bir seçenek bulmak mümkün.

Özel ve taze malzemeler

Taze temin edilen sebzeleri, etleri ve özel malzemeleri Türk mutfağının eşsiz lezzetleriyle buluşturan Kitchen Local’de, geleneksel tariflerle hazırlanan yemekler, modern bir sunuma kavuşuyor. Türk mutfağının karakteristik lezzetlerinin yer aldığı menüsüyle misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefleyen restoranın menüsünde, mantıdan bamyaya, zeytinyağlılardan Rize kavurmaya birçok yöresel lezzet bulunuyor.

Zarif ve sıcak atmosferiyle de dikkat çeken Kitchen Local, Türk mutfağının zenginliğini keşfetmek isteyenleri bekliyor. 

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

EKİCİ ÖDÜL BANNER Reis Gıda Metro Türkiye
PASTAVİLLA MAKARNA KAHVE DÜNYASI