Yılbaşı Sofralarına Doğanay ‘Gurme Özel Seri’ ile Hem Lezzet Hem Şıklık Katın!

Yılbaşı Sofralarına Doğanay ‘Gurme Özel Seri’ ile Hem Lezzet Hem Şıklık Katın!

Bu haber 1535 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

İçecek sektörünün sıra dışı iletişimler yapmayı seven geleneksel markası Doğanay, yeni yıla özel çıkardığı şişe tasarımlarıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı!

2024’e ‘Gurme Özel Seri’ ile merhaba diyen Doğanay, benzersiz şişe tasarımıyla sofralara şıklık kazandırırken, Gurme Şalgam’ın her yemeğin yanına yakışan eşsiz lezzetiyle de yeni yıla unutulmaz bir tat katacak. Acılı ve acısız çeşitleri ile Doğanay Gurme Şalgam, çeşit çeşit yemeklerle donatılan yılbaşı sofralarına lezzet ve zarafet katmak için Migros ve Macro mağazalarında sizleri bekliyor!

Tüm Türkiye’ye şalgamı sevdiren Doğanay, 2024’e girerken dikkat çekici iletişim çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Tadı damaklardan silinmeyecek yeni bir yıl için şalgamın yoğun gurme lezzetini, göz alıcı bir zarafetle buluşturdu!

Çeşit çeşit yemeklerin özenle hazırlandığı yılbaşı sofraları, özel tasarım şişelerle sunulan Doğanay ‘Gurme Özel Seri’ ile hem tat hem de şıklık kazanacak. Doğanay Gurme Şalgam’ın yoğun gurme lezzeti, 2024’e merhaba derken de acılı ve acısız çeşitleriyle şalgam severlere eşlik edecek.

Yılbaşı sofralarını donatan etli yemeklerden mezelere, balık çeşitlerinden zeytinyağlılara, köfteli yemeklerden dolma çeşitlerine kadar her yemeğin yanına çok yakışan Doğanay ‘Gurme Özel Seri’ ile 2024’e lezzetli bir başlangıç yapacaksınız!

Yeni yıla hem şık hem de lezzetli bir merhaba demek için özel şişe tasarımıyla acılı ve acısız olarak sunulan Özel Seri Doğanay Gurme Şalgam’ı, Aralık ve Ocak ayı boyunca Migros ve Macro mağazalarında bulabilirsiniz. 

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

EKİCİ ÖDÜL BANNER Reis Gıda Metro Türkiye
KAHVE DÜNYASI