Hem et hem de tavuk severlere inovatif bir ürün: Popeyes® Smoky XL Sandviç

Hem et hem de tavuk severlere inovatif bir ürün: Popeyes® Smoky XL Sandviç

Bu haber 2822 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Tavuğun en lezzetli hali Popeyes®, lezzet avcılarına yepyeni ürünler sunmaya devam ediyor. Hem et hem de tavuk severlere özel olarak hazırlanan yılın inovatif ürünü Popeyes® Smoky XL Sandviç’in baş rolünde; füme et, fileto tavuk, çıtır soğan ve dilim cheddar peynir yer alıyor.

 

Türkiye’de, hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde hizmet veren Popeyes®, sıra dışı lezzetlerden oluşan menülerine yepyeni bir ürün daha ekledi. Yılın inovatif ürünü, hem et hem de tavuk severlere hitap eden Popeyes® Smoky XL Sandviç, tüm Popeyes® restoranlarına iddialı bir giriş yaptı.

Görünüşüyle iştah açan, tadıyla adeta bağımlılık yapan Smoky XL Sandviç, XL Ailesi’nin lezzetini de genişletiyor. Sandviç, füme et, çıtır soğan, dilim cheddar peynir, fileto tavuk’un eşssiz uyumuyla hazırlanırken, BBQ sos ve mayonez son lezzet dokunuşu yapıyor. Bu inovatif füme etli lezzet tüm Popeyes® restoranlarında satışa sunuluyor.

TAB Gıda:

Türkiye’nin lider restoran operatörü TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®️, Sbarro®️, Popeyes®️ ve Arby’s®️ markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibidir. TAB Gıda bünyesinde Burger King®️ 1995 yılında, Sbarro®️ 2006 yılında, Popeyes®️ markası ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda, 2010 yılında yine dünyaca ünlü restoran markalarından Arby's®️'i bünyesine katmış, ardından 2013 yılında Usta Dönerci®️’yi, 2019 yılında da Usta Pideci®️’yi yaratmış, 2022 yılında ise Subway®️’i bünyesine katmıştır. Bugün Türkiye genelinde 700’den fazla Burger King®️ restoranı, 110’u aşkın Sbarro®️, 300’ü aşkın Popeyes,100’e yakın Arby’s®️, 80’den fazla Subway®️, 140’dan fazla Usta Dönerci®️ ve 40 Usta Pideci®️ restoranı bulunmaktadır.

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

EKİCİ ÖDÜL BANNER Reis Gıda Metro Türkiye
PASTAVİLLA MAKARNA KAHVE DÜNYASI