TFI TAB GIDA Yatırımları Geniş Kapsamlı İş Birlikleri Gerçekleştirmek Üzere Bank Of China İle Mutabakat Belgesi İmzaladı

TFI TAB GIDA Yatırımları Geniş Kapsamlı İş Birlikleri Gerçekleştirmek Üzere Bank Of China İle Mutabakat Belgesi İmzaladı

Bu haber 2734 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Çin ve Türkiye’de yaklaşık 3000 restoranla dünyanın en büyük 4 restoran operatöründen biri olan TFI TAB Gıda Yatırımları, dünyanın en büyük bankalarından biri olan Bank of China ile finansman, yatırım kredileri, kurumsal bankacılık, sermaye piyasası borçlanma araçları konularını ve hizmetlerini kapsayan bir Mutabakat Belgesi imzaladı.

TFI TAB Gıda Yatırımları Türkiye ve Çin’deki başarılı operasyonlarıyla küresel büyümesini sürdürüyor. Çin ve Türkiye’de yaklaşık 3000 restoranla dünyanın en büyük 4 restoran operatöründen biri olan TFI TAB Gıda Yatırımları gerçekleştirdiği iş birlikleriyle her iki ülkedeki yatırımlarını destekleyerek geleceğe emin adımlarla ilerliyor.


TFI TAB Gıda Yatırımları bu kapsamda dünyanın önde gelen finans kuruluşlarından Bank of China Türkiye (BOC) ile finansman, yatırım kredileri, kurumsal bankacılık, sermaye piyasası borçlanma araçları konularını ve hizmetlerini kapsayan bir mutabakat belgesi imzaladı.

İmza töreni, TFI TAB Gıda Yatırımları Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Korhan Kurdoğlu ve Bank of China Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Xiaoming GAO’nun katılımıyla Shangri-La Bosphorus İstanbul’da gerçekleştirildi.

Yapılan anlaşmayla ilgili açıklamalarda bulunun TFI TAB Gıda Yatırımları Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Korhan Kurdoğlu, “Türkiye ve Çin’de iki farklı operasyonu başarıyla yürüterek dünyanın en büyük 4 restoran operatöründen biri haline geldik. Bugün Çin’deki en büyük Türk yatırımcı olmanın gururunu yaşıyoruz. Sadece bu yıl Çin’de 200’den fazla restoran açmayı planlıyoruz. 30 yıla yaklaşan deneyim ve tecrübemizle Türkiye’nin lider hızlı servis restoran işletmecisi olmanın yanı sıra çok güçlü bir gıda ekosistemine sahibiz. Ekosistem şirketlerimiz sadece Türkiye’deki restoranlarımıza tedarik sağlamakla kalmıyor aynı zamanda Çin’e de ihracat gerçekleştiriyor. Bununla birlikte Çin’in kendine has pazar koşullarına uygun olarak, yıllık satın alma miktarı 2 milyar Yuan’ı aşan bir yerel ekosistem oluşturmuş bulunuyoruz. TFI TAB Gıda Yatırımları olarak, dünyanın en büyük bankalarından biri olan Bank of China ile yaptığımız bu anlaşma ile kapsamlı bir iş birliği modeli tesis etmeyi amaçlıyoruz. Önümüzdeki dönemde Türkiye ve Çin’de yapacağımız yatırımlarda Bank of China’nın finansman ve iş birliği imkânlarının bize önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Bu iş birliğinin ayrıca iki ülke arasında devam eden ticari ve finansal ilişkinin daha da güçlenmesine vesile olmasını da temenni ediyoruz” dedi.

TFI TAB Gıda Yatırımları Hakkında:

TFI TAB Gıda Yatırımları, yaklaşık 3.000 restoranı ve 55.000’i aşkın çalışanıyla, Türkiye ve Çin’deki lider hızlı servis restoran zinciri işletmecisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. TFI, 29 yıllık tecrübesinden yararlanarak sektörde işletme standartlarını belirliyor ve faaliyette bulunduğu pazarlarda tüketici trendlerini şekillendiriyor. TFI çatısı altında faaliyetlerini sürdüren TAB Gıda, aralarında Burger King®️, Sbarro®️, Popeyes®️, Arby’s®️, Subway®️, Usta Dönerci®️ ve Usta Pideci®️’nin de bulunduğu yaklaşık 1.500 restoranıyla Türkiye’nin restoran zinciri sektörüne liderlik ediyor. TFI, büyüme stratejisinin çok önemli bir parçası olarak 2012’de Çin’e yatırım yapmaya başladı. Burger King®️ Çin, 10 yılda 200 şehirde 1.400’den fazla restorana ulaştı. TFI’nın ekosistem şirketleri, grubun başarısının önemli bileşenleri olarak, Türkiye’deki hızlı servis restoran faaliyetlerinde ürün ve hizmet sunmaktadır. Ekosistem şirketlerinden, Fasdat Gıda sektörün önde gelen satın alma, depolama ve lojistik hizmetleri şirketi, Ekmek Unlu Gıda üstün teknolojiye sahip unlu mamuller fabrikası, AtaKey Türkiye’nin en büyük patates işleme fabrikalarından, Ekur Et Entegre ileri teknoloji et işleme tesisi, Reklam Üssü iletişim ve pazarlama alanlarında hizmet veren ajans, fiyuu deneyim odaklı teslimat sistemidir.

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

EKİCİ ÖDÜL BANNER Reis Gıda Metro Türkiye
PASTAVİLLA MAKARNA KAHVE DÜNYASI