Magnolia Bakery’den Yeni Yıl Masalarına Renk Katacak Lezzetler…

Magnolia Bakery’den Yeni Yıl Masalarına Renk Katacak Lezzetler…

Bu haber 2040 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Amerikan pastane kültürünün Türkiye’deki temsilcisi Magnolia Bakery, taptaze lezzetleriyle misafirlerinin en özel anlarını tatlandırmaya devam ediyor. Yeni yıl temalı cupcake, kurabiye ve pasta çeşitleriyle her ısırıkta yılbaşı heyecanını yaşatacak Magnolia Bakery özel lezzetleri, 19 Aralık’ta sevenleriyle buluşacak.

Rengârenk tasarımları ile dikkat çeken yeni yıl temalı ve sprinkles süslemeli cupcakeler, klasik çikolata ve vanilya buttercream çeşitleriyle yılbaşı masalarını süslemeye hazırlanıyor. 2023 yazılı vanilya buttercream’li cupcake ise renkli konfeti süsleriyle dikkat çekiyor.

Pudra şekeriyle kaplı yumuşacık dokusuyla çikolata severlerin vazgeçilmezi Chocolate Crinkle, şekerin ve baharatın muhteşem uyumuyla oluşan zencefilli kurabiye Gingersnap, sıra dışı şekilleriyle eğlenceli şekerli kurabiye Cut- Out ve pudra şekerine bulanmış Pekan kurabiyesi Snowballs yılbaşına özel süslemeleriyle yeni yıl coşkusunu yaşatmaya hazırlanıyor.

 Yeni yıl kutlamalarının vazgeçilmezi olacak Magnolia Bakery yılbaşı temalı pastaları ise klasik çikolatalı ve vanilyalı buttercream seçenekleri ile lezzet şöleni sunuyor.

Magnolia Bakery kapılarını ilk defa New York West Village semtinde açıyor. Magnolia’dan gelen kek, turta, kurabiye ve pudingin sokağa yayınlan tatlı kokusu duyanlara davetkar bir çağrıda bulunurken, kısa zamanda Red Velvet Cupcake ve Banana Pudding ikonik hale geliyor ve fırının önünde uzun kuyruklar oluşuyor. Magnolia Bakery o kadar ilgi görüyor ki New York’un meşhur Pretzel’in yerini cupcake’lere bıraktığı bile konuşuluyor ve Magnolia Bakery hem yerli hem de yabancı turistler için bir destinasyon haline geliyor. Zamanı geldiğinde Magnolia Bakery büyülü lezzetlerini artık dünya ile de paylaşması gerektiği inancıyla başta mahalle fırını olarak başladığı yolculuğuna New York'ta ve dünyanın çeşitli lokasyonlarında şubeler açarak devam ediyor ve insanlar en önemli anlarını kutlarlarken onların yanı başında olabilmek için ünlü tariflerinin yer aldığı Magnolia Bakery kitapları doğuyor. Bu büyüme yolculuğunda ilk günden beri hep aynı kalan değerleri ise; fırını erken açıp, geç kapatmak, biraz buttercream'ın her şeyi halledebileceğine inanmak ve her zaman bugünü dünden daha tatlı hale getirmek…

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

Reis Gıda Metro Türkiye