Yeni sezonun erken hasat zeytinyağları Niz Olive ile sofralarda yerini almaya başladı

Yeni sezonun erken hasat zeytinyağları Niz Olive ile sofralarda yerini almaya başladı

Bu haber 3906 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Memecik türü zeytinle butik ve yüksek üretim teknolojisi eşliğinde zeytinyağı elde eden Niz Olive’in erken hasat ilk ürünleri tüketiciyle buluşmaya başladı. Sınırlı miktarda üretilen yeni sezonun ilk “Memecik Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı”, yüksek polifenol seviyesi ve 0,2-0,3 dizem derecesiyle dil üzerinde yoğun hissedilen bir acılık ve genizde hafif yanma hissi bırakırken sofraları eşsiz lezzetiyle taçlandırıyor.

Sadece el ve tarak ile topladığı zeytinlerle 2022 yılının erken hasadını başlatan Niz Olive, hijyenden ödün vermeden yüksek teknolojiyle ürettiği Memecik Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı’nı tüketicisinin beğenisine sundu. Erken hasat dönemine özel olarak sınırlı miktarda üretilen ve eşsiz lezzetini sayısız şifasıyla buluşturan ürün, yüksek polifenol seviyesinin yanı sıra kendine özgü meyvemsi aromasını her damlasında lezzetlerle bütünleştiriyor.

Erken hasattan gelen tazelik sofralara lezzet taşıyor

Niz Olive Memecik Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı, sabah kahvaltılarında doğrudan ya da ağız tadına göre çeşitli baharatlar karıştırılarak, kızarmış ekmek üstünde tüketilebiliyor. Bunun yanı sıra her öğünde yoğurt, salata, meze, haşlanmış sebze ve ızgara balıkların üzerine de dökülerek çiğ tüketilebilen zeytinyağı, kalp ve sindirim sistemi başta olmak üzere sağlık için gerekli olan E vitamini, bio fenoller ve antioksidana özelliklerinin yanı sıra, özel üretim cam şişesinde tüketicisine sunuluyor.

En büyük idealleri arasında kaliteli ve butik bir zeytinyağı işletmesini hayata geçirmek olan Nebi Yorgun tarafından 2021 yılında kurulan Niz Olive, Türkiye’nin Avrupa Birliği coğrafi işaretli tek zeytin türü olan Memecik ile zeytinyağı üretimi gerçekleştiriyor. Adını, kurulduğu Naipli köyünden alan Niz Olive’in son teknoloji makineler ve hijyenik bir ortamda değerini kaybetmeden ürettiği zeytinyağları, 0,2-0,3 dizem derecesine sahip yüksek kaliteli tadıyla tüketicisine sunuluyor. Yüksek polifenol seviyesinin yanı sıra kendine özgü yoğun meyvemsi aromasını özel şişe tasarımında muhafaza eden Niz Olive zeytinyağları, sadece el ve tarak ile toplanan zeytinlerle kalite ve hijyenden ödün vermeden yüksek standartlarda üretiliyor. Ürün gamında zeytinyağının yanı sıra zeytinyağlı incir kürü ve zeytinyağlı sabun da bulunan Niz Olive, yakın zamanda tüketicisiyle buluşturacağı zeytinyağlı domates kurutması, zeytin yaprağı çayı ve paket incir için de çalışmalarını sürdürüyor.  

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

Reis Gıda Metro Türkiye