Trouw Nutrition Türkiye’ye Yeni Kalite Güvence Müdürü

Trouw Nutrition Türkiye’ye Yeni Kalite Güvence Müdürü

Bu haber 254376 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Trouw Nutrition Türkiye’nin Kalite Güvence Müdürlüğü görevine gıda sektöründe uzun yıllar tecrübesi bulunan Ferda Akgün getirildi.

Uluslararası ağı, güçlü Ar-Ge yapısı ve kaliteli ürün gruplarının yanı sıra çözüm odaklı hizmet ve servisleriyle de öne çıkan hayvan besleme sektörünün güçlü oyuncusu Trouw Nutrition’ın Türkiye operasyonunda önemli bir atama gerçekleşti. Yaklaşık 10 yıldır gıda sektörünün farklı alanlarında deneyimi bulunan Ferda Akgün, Trouw Nutrition Türkiye’nin yeni Kalite Güvence Müdürü oldu.

Atakent Anadolu Lisesi’nden 2003 yılında mezun olan Ferda Akgün, lisans eğitimini 2009 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde tamamladı. Ardından 2014 – 2019 yılları arasında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde okudu. Üniversite hayatı boyunca Sakıpağa Süt Mamülleri, Yummy Meyve Suları gibi firmalarda staj yapan Akgün, profesyonel çalışma hayatına ise 2009 yılında Zey-Tur San (Berrak Turşuları) şirketinde Üretim Hat Şefi olarak başladı. Aynı şirkette 2010-2012 yılları arasında Üretim Müdürü pozisyonunda görev yapan Akgün, ardından 2012-2014 yılları arasında Milford Yıldız Gıda’da Üretim Mühendisi olarak çalıştı. 2014-2017 yılları arasında Nissin Yıldız Gıda’da Kalite Güvence Uzmanı olan Akgün, 2021-2022 yılları arasında Seğmen Kardeşler Gıda Üretim ve Ambalaj firmasında Üretim Şefi görevini üstlendi. Ferda Akgün, bundan sonraki çalışmalarını Trouw Nutrition Türkiye bünyesinde Kalite Güvence Müdürü olarak sürdürecek.

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

EKİCİ ÖDÜL BANNER Reis Gıda Metro Türkiye
PASTAVİLLA MAKARNA KAHVE DÜNYASI