Geleneksel Pazar SaffHane’de Atölye ve Söyleşi Zamanı

Geleneksel Pazar SaffHane’de Atölye ve Söyleşi Zamanı

2551 kez görüntülenmiştir.

Geleneksel Pazar SaffHane’de Atölye ve Söyleşi Zamanı

 İlk kurulduğu günden bu yana, temiz ürün üretmek isteyenlerle temiz ürün tüketmek isteyenleri buluşturan bir dükkân olmayı hedefledi. Aileler için Anadolu’nun dört bir yanından getirdiğigüzellikler herkes için daha ulaşılabilir olsun istedi.

Konya Bozkır’dan çifte kavrulmuş tahin getirdi, Diyarbakır Karacadağ’dan çömlek çatlatan pirinç. Yerli tohumla toprağı tertemiz işleyen, tarım kimyasalı, hormon ve benzerlerini kullanmayan, küçük ölçekli üretim yapan çiftçilerden, derneklerden, kooperatiflerden.  

Dükkâna gelen ürünleri laboratuar testleriyle inceledi, dileyen dostlarla analiz sonuçlarını paylaştı. Bu konuda o kadar hassasiyet gösteriyorlar ki, ilaçsızı bulamadı diye senelerce hurma satmadılar.  

Seneler içinde ürünler çeşitlendi. Ham kakaodan baharata, kombu çayından glütensiz lokuma pek çok kıymetli gıdayı bulabilecek bir yer haline geldi. Sadece gıda değil, ekolojik temizlik, doğal güzellik, sürdürülebilir ev ve yaşam ürünleri ekledi raflarına.  

Doğal sirke, hilesiz bal, iyi tuz isteyenler o dükkâna geldiler. Çocuğunun kahvaltısını pekmezli fındık ezmesiyle hazırlamak isteyenler geldi. Bağışıklığını artırmak isteyenler, gebeliğini sağlıklı geçirmek isteyenler geldi.  

"Sağlıklı Mutfak İyi Gelecek" 

Geleneksel Pazar’ın cıvıl cıvıl mekânı SaffHane’de başlattığı atölye ve söyleşi programlarında ilk gün söz sevgili Gülden Kılınç’ın. Diyetisyen ve sağlıklı beslenme uzmanı Gülden Kılınç en başından beri ürün seçimlerinde danışılan bir isim.  Söyleşisinde “Sağlıklı Mutfak İyi Gelecek” diyecek ve sağlıklı yaşamın en önemli kısmı beslenmeyle ilgili engin tecrübesini paylaşacak. Alışveriş, gıda etiketlerini okuma, gıdaları muhafaza etme, pişirme konu başlıklarında kendisinden öğreneceğimiz öyle çok bilgi var ki…  

Sağlıklı beslenme, zehirsiz temizlik, doğal güzellik, fermente mutfak gibi pek çok ilgi çekici konuda bundan sonra düzenleyeceğimiz atölye ve söyleşi programlarını sosyal medya hesabımızdan takip edebilirsiniz.  

Bizlerle birlikte olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. Ne iyi ettiniz geldiniz…  

Geleneksel Pazar: “İyi gelecek” sözünü tutarak hem insan hem çevre sağlığını gözeten, tüm ürünlerini en doğal yollarla tarladan sofraya getiren Geleneksel Pazar 4 markayla hizmet veriyor. Temiz ve gerçek gıda SaffBahçe, ekolojik temizlik ve kişisel bakım ürünleri SaffHayat, sağlıklı ekmek ve atıştırmalıklar SaffFırın, sürdürülebilir ev ve yaşam ürünleri SaffHane markalarıyla raflarımızda.  

Geleneksel Pazar Markalarında;  

1-GDO yok!  

2-Tarım Kimyasalı Yok!  

3-Katkı Maddesi Yok!  

4-Zararlı Endüstriyel İşlem Yok!  

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

Reis Gıda Metro Türkiye