Sage Akıllı Düdüklü Tencere hem çok hızlı hem de ekstra güvenlikli

Sage Akıllı Düdüklü Tencere hem çok hızlı hem de ekstra güvenlikli

Bu haber 878540 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Enplus mağazalarında yer alan üç yollu güvenlik sistemli Sage Akıllı Düdüklü Tencere ile yemekleriniz çabucak ve güvenle pişiyor

Düdüklü tencereler mutfakta hayatımızı kolaylaştıran en pratik ürünlerin başında geliyor. Özellikle yoğun bir günün ardından, hızlı ve güvenli bir şekilde, sağlıklı yemek yapmak için sık tercih ediliyor. Ancak güvenlik kaygısıyla düdüklü tencerelere temkinli yaklaşanlar da yok değil. Multi brand mağaza zinciri olarak müşterilerini daima dünya markalarının en yeni ve teknolojik ürünleriyle buluşturan Enplus, satışa sunduğu üç yollu güvenlik sistemli Sage SPR680 BSS the Fast Slow Go Akıllı Düdüklü Tencere ile bu kaygılara son veriyor.

Yemek yapmak çok keyifli bir iş olsa da kimi zaman mutfakta epey vakit geçirmemize neden olabiliyor. Hele ki yoğun geçen bir iş günü ise bu durum daha da zorlayıcı hale gelebiliyor. Bu noktada oldukça kısa sürelerde yemek yapmayı sağlayarak hayatımızı kolaylaştıran düdüklü tencereler imdadımıza yetişiyor. Ancak düdüklü tencere kullanımında kimi zaman güvenlik kaygısı yaşanabiliyor. Premium mutfak ürünleri, küçük ev aletleri ve lüks beyaz eşya sektörlerinde kendi alanında lider 60’tan fazla markanın perakende satışını gerçekleştiren multi brand mağaza zinciri Enplus, satışa sunduğu üç yollu güvenlik sistemli Sage SPR680 BSS the Fast Slow Go Akıllı Düdüklü Tencere ile maksimum güvenlik sağlıyor ve tüm endişelere son veriyor.

Etten bakliyata tüm yemekler güvenle ve hızla pişiyor

Bir basınç tahliye valfi, bir basınç emniyet valfi ve bir emniyet kilitleme pimi içeren 3 yollu güvenlik sistemli paslanmaz çelik yapıya sahip Sage SPR680 BSS the Fast Slow Go Akıllı Düdüklü Tencere, tüm yemeklerin güvenle pişmesini sağlıyor. Kullanımı kolay ara yüzü ile pratik pişirme için çorba, et, güveç, buhar, sote, bakliyat, pirinç/taneler, risotto, yoğurt, redüksiyon, sous vide olmak üzere 14 kısayol sunuyor. Sage SPR680 BSS the Fast Slow Go Akıllı Düdüklü Tencere, sous vide kısa yolu ile et ve sebzeleri hassas bir şekilde ayarlanmış sıcaklıkla, kenardan kenara eşit şekilde pişiriyor. Yoğurt kısayolu ile evde 2 litreye kadar lezzetli ve sağlıklı yoğurt yapmak mümkün oluyor.

Tek dokunuş ile buhar çıkışı sağlıyor

Sage SPR680 BSS the Fast Slow Go Akıllı Düdüklü Tencere’nin 3 eller serbest buhar bırakma ayarı sayesinde; buhar bırakmadan yavaşça içeri giren doğal basınç, yiyeceklerin rahatsızlığını azaltmak için patlamalar halinde salınan darbe basıncı ve aşırı pişmeyi en aza indirmek için otomatik hızlı basınç hızla serbest bırakılıyor. Üst ve alt kısmındaki çift sensörler, daha doğru sıcaklık ve basınç kontrolü için malzemeleri izlerken; eller serbest buhar salınımı, lezzet ve dokuyu en üst düzeye çıkarmak için gıdalar arasında otomatik olarak değişiyor.

4 litre hacim, bulaşık makinesinde yıkama rahatlığı

Büyük bir 6 litre paslanmaz çelik pişirme kabı ve sehpaya sahip olan, kullanılabilir hacmi 4 litre, minimum hacmi ise 1 litre olan Sage SPR680 BSS the Fast Slow Go Akıllı Düdüklü Tencere, kolay temizlik için bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor.

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

EKİCİ ÖDÜL BANNER Reis Gıda Metro Türkiye
PASTAVİLLA MAKARNA KAHVE DÜNYASI