Mey|Diageo’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Ahmet Yazıcıoğlu oldu

Mey|Diageo’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Ahmet Yazıcıoğlu oldu

Bu haber 1483 kez okunmuş ve görüntülenmiştir.

Mey|Diageo’nun Kurumsal İlişkiler Direktörü Ahmet Yazıcıoğlu oldu

2013 yılından bu yana Mey|Diageo’da görev yapan Kıdemli Kurumsal İlişkiler Müdürü Ahmet Yazıcıoğlu, şirketin yeni Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atandı. Ahmet Yazıcıoğlu; Mey|Diageo’nun kamu ilişkileri ve kurumsal iletişim fonksiyonlarından sorumlu olarak, ilgili stratejilerin geliştirilmesine ve uygulanmasına liderlik edecek.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Ahmet Yazıcıoğlu, 2012 yılında Londra’da King’s College’da Avrupa Birliği Hukuku ve İngiliz Hukuk Sistemi üzerine sertifika programına katıldı. Kariyerine 2005 yılında Koç Hukuk Bürosu’nda Avukat olarak başladı. 2013 yılında Mey|Diageo’ya transfer oldu; 2013-2016 yılları arasında Kıdemli Avukat, 2016-2019 yılları arasında Regülasyon ve Hukuk İşleri Müdür Yardımcısı, Nisan-Kasım 2019 döneminde ise Kıdemli Hukuk Müşaviri ve Hukuk Müdürü olarak çalıştı. Kasım 2019’dan bu yana şirketin Kıdemli Kurumsal İlişkiler Müdürü olarak görev yapan Yazıcıoğlu, Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevine Eylül 2022 itibarıyla başladı.

Avrupa Baroları ve Hukuk Birlikleri Konseyi (The Council of Bars and Law Societies of Europe-CCBE), İstanbul Barosu Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği (TÜGİDER), Alkollü İçki Üreticileri ve İhracatçılar Derneği (ALKİDER), Şarap Üreticileri Derneği (ŞARAPDER), ALKUP ve Kabataş Erkek Liseliler Derneği üyesi olan Ahmet Yazıcıoğlu, aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İçecek Meclisi Başkan Yardımcılığı görevini de yürütüyor.

ETİKETLER :
AAAAA EKİCİ SNOB AKKOMARKA-1 Ülker Vegan Çikolata

ÖNERİLEN HABERLER

EKİCİ ÖDÜL BANNER Reis Gıda Metro Türkiye
KAHVE DÜNYASI